Nieregularne przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych po dwumiesięcznej przerwie

Witam , ostatnio mialam dwumiesieczną przerwe w braniu tebletek antykoncepcyjnych.Od 15.01.2015 znów zaczęłam przyjmować tabletki tylko inne niż poprzednie . Czasem zapominałam brać o danej godzinie , czasem pół godziny różnicy a czasem ponad godzine. Zdarzalo mi się tak ponieważ sie odzwyczaiłam. Obawiam się czy tabletki działają prawidłowo czy tez nie?Pytam bo mój chłopak ostatnio we mnie doszedł i się zastanawiam czy jest się czym martwić ?

Jeśli z przyjęciem żadnej tabletki nie spóźniła się Pani więcej niż 12 godzin i nie popełniła Pani innych błędów (typu pominięcie tabletki, stosowanie leków obniżających skuteczność itp.),to ochrona antykoncepcyjna jest zachowana