Nieregularność i skrócenie miesiączek a ciąża

Zaniepokojenie okresem witam mam takie pytanie ostatnio dostałem 3 dniowego okresu moje okresy zawsze były nieregularne ale trwały 5-6 dni a teraz tylko 3 czy to cos niepokojącego zaczynam się obawiać czy to aby nie jakieś objawy ciąży ? ale wszystko wyglądało na normalny okres proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Krwawienie implantacyjne może przypominać krwawienie miesięczne. Dlatego też, jeśli podczas ostatniego cyklu odbywała Pani stosunki płciowe, to należy wykonać test ciążowy, którego wynik jednoznacznie określi czy doszło do zapłodnienia.