Nieregularny cykl miesiączkowy u 20-latki

Witam, mam problem natury intymnej..mam 20 lat,miesiączkuję od 13 r.ż ale nadal cykl nie jest unormowany,usg i badania-prolaktyna,testosteron w normie.Brałam luteinę jednak żadnej poprawy.Co powinnam zrobić?

Najlepiej w tej sprawie jeszcze skonsultować się z ginekologiem-endokrynologiem. To on powinien zadecydować o dalszej diagnostyce i leczeniu (np. pogłębienie badań laboratoryjnych profilu hormonów płciowych).