Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nieregularny okres po zastosowaniu Escapelle

Wiatm!Mam pytanie odnośnie tabletki Escapelle. Mianowicie chciałabym wiedzieć przez ile miesięcy od zażycia tej tabletki okres może być nieregularny??Tabletke zażyłam 18 czerwca. Kolejny okres miał nastapić 5 lipca, jednak opóźnił sie on do12 lipca. Teraz okresu powinnam dostać 14 sierpnia, lecz do tej pory go nie dostałam. Czy isnieje ryzyko ciąży? Czy opóźnia się on jeszcze ze względu na tabletke? Dodam że w tym czasie wykonałam kilka testów ciążowych i wszystkie wyszły negatywnie. Pozdrawiam.
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Nieregularne miesiączki

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy