Nierówna akcja serca u 25-latki

Witam mam 25 lat i od pewnego czasu mam dziwne bicie serca , jak by nie równe i jakieś skurczę i wydaję mi się jak by mi się ciężko oddychało a w klatce mam taki nie dyskomfort miałam w tamtym roku robione ECHO SERCA wyszło dobrze EKG miałam robione z 3 razy ale akurat nie miałam takich napadów jak teraz wiem że mam też podobno bardzo niski potas więc przepisano mi do zażywania ale póki co nie zażywam , nie wiem co zrobić lekarz twierdzi że za młoda jestem na chore serce.

Piotr Pilarski

Niski potas może być przyczyną arytmi. Dlaczego go Pani nie zażywa?

Pozdrawiam.