Nierówna akcja serca u 68-letniej kobiety

Od kilku tygodni bardzo nierówno mi bije serce.tak jakoś się zatrzymuje. Ciśnienie raczej niskie 90/60 a nawet bywa niższe chociaż wcześniej brałam leki na nadciśnienie.kardiolog po zbadaniu stwierdził ze nie ma wady serca i raczej zbagatElizowal problem bo akurat wtedy serce biło normalnie. Najgorzej odczuwam te nierówne bicia wieczorem i jak się położę spać.biore od 6 lat rytmonorm,bisocard,tamoxifen na raka Acard,vitrum1250' zaranta na cholesterol,czy od tych leków moze serce złe bić,

Aleksander Ropielewski

Proponuje wykonanie badania EKG, a w przypadku wątpliwości badania holter EKG. Stosowane przez Panią leki nie powinny powodować opisanych dolegliwości.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może warto byłoby założyć Holtera ekg. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego.