Bolesność brzucha podczas stowania Acardu

Biorę lek Acard, i boli mnie brzuch, czy są jakieś inne na zakrzepicę leki które chronią brzuch.a moze jakieś zastrzyki .biore tamoxifen na raka piersi, rytmonorm bisocard,vitrum,zaranta, oraz raz w miesiącu osagrand na osteoporozę ale ogólnie złe się czuje lekarz twierdzi ze nic złego się nie dzieje.ale mnie bardzo nierówno bije serce szczególnie wieczorem, jak jestem u lekarza to jest dobrze ale wieczorem serce tak jakoś zatrzymuje jedno uderzenie.i ciśnienie niskie.to pewnie od tych leków

Aleksander Ropielewski

Kwas salicylowy jest najbezpieczniejszym lekiem w profilaktyce powikłąń zatorowych, w leczeniu zakrzepicy stosuje się przewlekle doustne środki antykrzepliwe lub heparynę oraz mechaniczne środki uciskowe i ruch.