Nierówne źrenice u 5-miesięcznego dziecka

Witam! Moja córeczka ma 5 miesięcy i zauważyłam już pare tygodni temu,że jedną żrenice więkzą od drugiej. Czy to może być coś poważnego? Szukałam w internecie odpowiedzi na ten temat ale niestety odpowiedzi są różne. Proszę o odpowiedż. Natalia

proszę koniecznie zrobić USG przezciemiączkowe, skierowanie może dać neurolog więc wpierw do neurologa albo USG prywatnie i z wynikiem do neurologa.To może być coś poważnego .