Nieśmiałość u sześciolatki

Jak pomoc dziecku które jest bardzo nie śmiałe? W przedszkolu jest ok bawi się z innymi dziećmi, ale pójdzie na płac zabaw to wstydzi się dołączyć fo zabawy innych dzieci nawet tych że swojej grupy. Widzę jak patrzy x zazdrością na inne dzieci jak się razem bawią i wiem że chce dołączyć ale udaje że woli bawić die sama. Kiedyś taka nie była... Jest jedynaczka ma 6 lat. Jak mogę jej pomoc?

warto byłoby skonsultować się z psychologiem, który pomoże pokonać nieśmiałość zwłaszcza, że przed córką duża zmiana w postaci pójścia do szkoły