Niespokojny sen 7-miesięcznego dziecka

Witam, moja córka ma obecnie prawie 7 tygodni, od Ok 2 tygodni zaczęła spac po wieczornym karmieniu po minimum 6h bez przerwy. Jednak mimo tego, że śpi (oczy ma zamknięte) to strasznie się wierci przez sen, rusza nóżkami, głowa, rączkami i wydaje głośne dźwięki - stękanie, pojękiwania, charczenie (ciężko w sumie jest jednoznacznie opisać, co te dźwięki przypominają). Codziennie w nocy jest to samo, z jednej strony śpi długo, ale ten jej sen jest bardzo niespokojny, ja co chwila ja słyszę i nieraz wstaje zobaczyć co się jej dzieje. Wspomnę jeszcze, ze zdarza mi się ja w końcu wziąć, jak się tak wierci i śpi już całkiem długo,mimo ze ma zamknięte oczy-karmie piersią i po takim czasie moje piersi aż bola z przepełnienia mlekiem. Proszę o odpowiedz, czym może być spowodowany niespokojny sen mojej córki. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć , proszę umówić się na wizytę do pediatry na tzw zdrowa stronę lub poprosić o wizytę domowa