Niespokojny sen 2,5-tygodniowej dziewczynki

Witam, Moja 2,5 tyg córeczka ma niespokojny sen, czesto płacze przez sen. W nocy gdy dostaje pierś po zjedzeniu napina się jakby ją coś bolało, często jej się ulewa i znowu chce jeść, dodatkowo bardzo mało śpi. Potrafi nie spac ok 4 godz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać się do lekarza pediatry, który zbierze wywiad, zbada dziecko oraz pokieruje dalszym postępowaniem.