Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Niespokojny sen u 10-miesięcznego dziecka

Witam Co można zrobić i jakie leki ewentualnie podać jak dziecko mające10 m-cy nie śpi w nocy /sen niespokojny budzi się po 2 godz z płaczem zasypianie na 1 lub2 godz/w dzień również drzemki po 45 min zasypianie z płaczem Tak jest od urodzenia ewa
KOBIETA, 56 LAT ponad rok temu

Stosowanie antybiotyków u dzieci

W infekcji bakteryjnej, kiedy normalne leki nie pomagają, lekarz może przepisać antybiotyki. Środki te zalecane są również dzieciom. Jak je stosować u najmłodszych? Obejrzyj film i dowiedz się tego.

Szanowna Pani,
Niespokojny sen może być objawem wielu chorób. Nawet nie sposób jest je próbować wymienić. Najczęściej powodem są problemy związane z trawieniem pokarmów w przebiegu nietolerancji lub alergii pokarmowej. Mogą to być objawy jednak innych schorzeń. Wymagana jest wizyta u lekarza, dokładne zebranie wywiadu i zbadanie dziecka. Leków uspokajających raczej należy unikać.
z poważaniem,
J.Zachwieja

Specjalista w dziedzinie nefrologii, hipertensjologii, pediatrii i nefrologii dziecięcej. Wojewódzki konsultant w dziedzinie nefrologii dziecięcej. Pełni funkcję Zastępcy Kierownika Kliniki Kardiologii i Nefrologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy