Nieswędząca krostka na żołędziu

Krostka na zoledziu Witam Mam nastepujacy problem, wyskoczyla mi mala krostka na zoledziu i nie schodzi od dluzszego czasu. Nie boli nie swedzi nic. Parternka ta sama od dlugich lat. Tutaj zdjecie jesli ktos moze cos doradzic http://postimg.org/image/gtm3nvqpb/

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety załączone zdjęcie jest dość słabej jakości, co uniemożliwia postawienie konkretnej diagnozy. Sugeruję zatem konsultację ze specjalistą urologiem, który oceni zmianę i pokieruje dalszym postępowaniem.