Opinie o Feminost i stosowanie kulek gejszy

Witam serdecznie. Mam problem z nietrzymaniem moczu. Posłuchałam się porady koleżanki i kupiłam Feminost. Opinie o Feminoście są bardzo dobre, poczytałam je również w internecie i wiele osób poleca właśnie ten preparat na nietrzymanie moczu. Ja jednak mam inny problem. W gratisie z lekiem Feminost dostałam kulki gejszy. Niestety, mam spory problem z ich zastosowaniem. Jak chodzę to kulki gejszy wysuwają się ze mnie, nie chcą trzymać się w pochwie. Co robię źle? Zaznaczam, że jak siedzę to jest wszystko w porządku, kulki trzymają się w pochwie i nie ma problemu, ale niestety jak tylko wstanę to w trakcie chodzenia wypadają. Dlaczego tak jest? W opiniach o Feminoście nie było ani słowa o tego typu problemach, a wiele internautek było zachwyconych, że kulki gejszy dodawane są w gratisie :) Co robić? Czy coś robię nie tak jak trzeba? Może mogłabym uzyskać jakieś porady? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Świadczy to o tym, że nie napina Pani prawidłowo mięśni dna miednicy. Dobrym ćwiczeniem na uświadomienie sobie jak pracują te mięśnie i gdzie są zlokalizowane jest powstrzymanie oddawania moczu. Należy usiąść na sedesie, rozpocząć mikcję i w trakcie oddawania moczu napiąć mięśnie tak aby przerwać strumień. Jeżeli będzie to dla Pani za trudne, proponuję skonsultować się z fizjoterapeutą.
Pozdrawiam