NIetrzymanie moczu przez trzylatkę a wyniki badań

Córka ma 3 lata nauka sikania na nocnik zajeła nam 3 dni.Po 3 mc zaczeła siusiac jak popadnie.Urodziłam teraz w lipcu synka.Brata zaakceptowała.Poszła do przedszkola nie pomogło.Zrobiliśmy usg-ok.Czy te wyniki krwi są dobre?WBC11, RBC4,5,HGB12,HCT38,PLT434,PCT335,LYM35,MON10,GRA55;MCV84,MCH28,MCHC33,RDW13,5,MPV8,PDW12,6,LYM4,MON1,1,GRA6,1???Jeśli to podłoże psychiczne to Jak walczyć z tym?Od 6 mc rozkładamy ręce.Próby nagrody nawet nie działają.Nie sygnalizuje i wstrzymuje,az zrobi w majtki:(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają kontynuowania diagnostyki przyczyny dolegliwości. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.