Nieuleczalne AZS a stosowanie leków

Witam serdecznie.Mój problwm z AZS zaczął się na dłoniach ponad dwa miesięce temu.Nie radzę sobie już z tym.Biorę tabletki alergiczne ,które zapisał mi dermatolog i smaruję maścią Bedicort G 2xdziennie.W ciagu dnia kremem dermatologicznym do rąk.łagodzi to tylko na chwilę.Skóra jak schodziła tak schodzi.Nie wiem co się dzieje.Nigdy tego nie mniałam ,jestem zrospaczona ,gdyz móeią ze to już tak będzie i tego się nie wyleczy.Proszę o pomoc.Jestem alergiczką od 7 lat ale to jest tylko katar i kicha

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany powinien ocenić specjalista dermatolog lub alergolog. Ocena nasilenia zmian umożliwi wdrożenie właściwego postępowania. Jeśli zastosowane leki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, sugeruję ponowną wizytę u specjalisty.