Nieustanne pobudzenie u 7-tygodniowego dziecka

Mój synek ma 7 tyg i od 4 jest pobudzony w ciągu dnia,ciągle płacze po jedzeniu śpi jedynie na spacerach i w samochodzie jesteśmy wykończeni z mężem. Zaniepokojona zaczęłam szukać pomocy u prywatnych lekarzy i jedna z pań stwierdziła że jest to przez wiotkość krtani.Dodam że jest na mm. Jak pomóc dziecku bo lekarze rozkładają ręce:( mówiąć żę samo przejdzie. Jednak jest już tak tragicznie że nie jestem w stanie go uspokoić w żaden sposób. Czy zmiana na mm sojowe powinno przynieść jakąś poprawe?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by przewidzieć czy zmiana mleka przyniesie jakiekolwiek efekty. Jest to jednak jak najbardziej możliwe. Proponuję postępować zgodnie z zaleceniami lekarza pediatry, który opiekuje się dzieckiem.