Bardzo częste budzenie się w nocy 6-miesięcznego dziecka

Witam, Moja córka skończyła 6 m od 2 miesięcy budzi się coraz częściej w nocy, przez całą noc co pół godziny... jest tylko na piersi, nie chce jeść z butelki i nie ma smoczka. (w ciągu dnia dokarmiam ją zupkami, owocami i kaszką) ale mleka mam dużo.. Budzi się i potrzebuje piersi w żaden inny sposob nie da się jej uspokoić, kilka razy sscie i usypia.. śpi w swoim łóżeczku, nie jest nauczona spać z nami..próbowałam nadal budziła się co pół godziny... Co robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli dziecko jest prawidłowo żywione i pomimo tego często budzi się w nocy to taki stan może być wynikiem choroby. Proszę udać się do lekarza pediatry, który wdroży odpowiednie postępowanie.