Co jest powodem nadmiernej płaczliwości w nocy dziecka?

Witam moja 11 miesięczna córcia od 3 dni nie śpi w nocy budzi sie co godzinę i płacze nie można jej uspokoić , podaje jej piers popije troche mleka zasypia jak ja odłożę po 15 minutach budzi sie z płaczem i tak jest przez cała noc , co mam zrobić aby przesypiają cała nac

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza pediatry p obadaniu będzie mozna coś wiecej powiedzieć.