Nieustanny zapach zgniłej wody

Dzień dobry! Wiem że dość dziwny problem, ale od kilku dni odczuwam w mieszkaniu straszny smród, ale właśnie tylko ja. Jest to zapach podobny do zgniłej wody. Miesiąc temu miałam robione rtg zatok i po lewej stronie koło nosa jest widoczny polip. Czy to może być z tym związane? Ten zapach jest na tyle drażniący, że kręci mnie w nosie i boli mnie od niego głowa.

Witam serdecznie,

Może rzeczywiście u Pani w domu czuć ten zapach, a czuje go tylko Pani ponieważ ma Pani bardziej wyczulony zmysł zapachu od innych domowników. Sugeruje udać się też do lekarza rodzinnego lub neurologa w celu konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.