Odczuwanie nieprzyjemnego zapachu w nosie

Witam. Proszę o pomoc. Od roku mam dziwny zapach który czuję przez nos, zapachu nikt nie czuje tylko ja. Ciężko określić co przypomina ten zapach (nie przypomina mi nic znanego). - robiłem prześwietlenie zatok – wszystko ok, - laryngolog nie stwierdził jakichkolwiek nieprawidłowości ale przepisał mi maść Bactroban – jak tylko poczuję zapach mam użyć tej maści.

Jeżeli lekarz nie stwierdza żadnej nieprawidłowości to nie powinien zapisywać żadnych leków. Zdrowych ludzi nie leczymy przecież. Chyba masz nerwicę lub coś innego. Idź do neurologa na początku.