Niewidoczne przydatki w wyniku USG

witam, z powodu bolu od ok 3m-cy w prawym dole biodrowym mialam wykonane dzis usg jamy brzusznej, na wyniku nie ma zmian patologicznych jednak niepokoi mnie zdanie ,macica niepowiekszona,przydatki niewidoczne, oco chodzi z tymi przydatakmi?czy to cos zlego?czy swiadczy o zrostach? u ginekologanatomiast bylam ok m-ca temu z bolami dostalam antybiotyk ale lek. powiedzial ze nie jest pewny zeto zapalenie przydatkow jeli tak po antybiotyku powinno minac ale nie minelo,prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.