Czarne plamy widoczne na USG jamy brzusznej

Dobry wieczor , mam pytanie poniewaz dzis mialam robione usg jamy brzusznej , poniewaz konsultacje z doktorem mam dopiero za 3 dni lecz zdjecia dostalam wczesniej na e-email , Niepokoi mnie to ze na wielu zdjeciach znajduje sie jedna wielka czarna kropka czy to moze znaczyc cos zlego ? Strasznie jestem zmartwiona tymi wynikami poniewaz od paru dni strasznie zle sie czulam oraz mialam silne bule brzucha . Strasznie jestem wszystkim zmartwiona tymi wynikami . Dziekuje .

Niestety nie można odpowiedzieć na Pani pytanie dokładnie.
Powinna Pani otrzymac opis badania USG.
Zdjęcia USG są tylko obrazami pomocniczymi, na ich podstawie nawet lekarz nie może ustalić rozpoznania. To jest zupełnie inaczej niż na przykład ze zdjęciami RTG, które są podstawą opisu radiologicznego.