USG jamy brzusznej i opis badania wątroby

Witam mam 22 lata chciałam zapytac zrobiłam usg jamy brzusznej i wszystko w miare dobrze tylko jednak mnie martwi bo wyszło ze We wnęce wątroby w rzucie wiązadła wątrobow-dwunastniczego pojedynczy węzeł chłonny wlk.ok.5,0x16,8.Czy ktos moze mi pomoc co to jest martwię sie poniewaz zaden lekarz nie postawił diagnozy nikt nie chce mi powiedziec czym to jest spowodowane

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik badania powinno sie rozpatrywać łącznie z obrazem klinicznym, Pani objawami, wynikami inych badań. Radziłabym skonsultować wynik badania z lekarzem zlecającym i powtórzyć usg za 3-6 miesiecy.
Pozdrawiam