Co może znaczyć moje badanie usg jamy brzusznej?

Badanie usg jamy brzusznej: w lewym podbrzuszu pogrubiala obrzeknieta sciana esicy bez cech wzmozonego unaczynienia. Ewidentnych zmian o morfologii uchylkow nie stwierdzono. Lekko pobolewa objawy nasilaja sie, co to moze znaczyc?

Opis będzie wymagał wykonania kolonoskopii. Nie mogę nic więcej bez badania powiedzieć. Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.