Pogrubione ściany jelita w USG jamy brzusznej
Witam mam pytanie odebrałam wynik usg jamy brzusznej mam Ww zastępnicy i początkowym odcinku esicy pogrubienie sciany 8-9 mm co to oznacza bardzo dziekuje za odpowiedz czy to coś bardzo powaznego .

KOBIETA, 61 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisany stan wymaga rozszerzenia diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.