Pogrubienie ściany odbytnicy w wyniku USG jamy brzusznej
Witam.Prosze o interpretacje wyniku usg jamy brzusznej-pogrubienie sciany odbytnicy do 15 mm.

MĘŻCZYZNA, 45 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
73 poziom zaufania
Trudno interpretować takie pogrubienie wyrwane z kontekstu- może tak być z różnych przyczyn np. zapalenia lub nowotworu. Należy pokazać wynik USG lekarzowi prowadzącemu, który wyciągnie wnioski na podstawie całego obrazu klinicznego.