Nowotwór złośliwy żołądka i wynik USG jamy brzusznej

prosze o wyjasnienie, tata mial nowotwór złośliwy zoladka. badanie z usg jamy brzusznej:brak typowego pecherzyka zolciowego. w miejscu jego polozenia odbicie echa sugerukace zlog w obkurczonym pecherzyku. aorta brzuszna ze zwapnieniami sciany ok.17mm śr. w koncowym odcinku. rozpoznanie przy wypisie C16-NOWOTWÓR ZLOSLIWY ZOLADKA C16.2 TRZON ZOLADKA.

Ale proszę o zadanie konkretnego pytania. Wynik USG jamy brzusznej wskazuje na występowanie kamicy pęcherzyka żółciowego oraz miażdżycę aorty brzusznej.