Obszar o niejasnym charakterze w wyniku TK jamy brzusznej

Witam. Odebralam opis TK jamy brzusznej z miednicą z kontrastem. Co oznacza dla mnie wpis"We wnęce watroby, głównie w segmencie 4, uwidoczniono obszar o niejasnym charakterze widoczny we wszystkich fazach badania, o wielkości 22x13 mm, obszar o niejasnych obrysach

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wykryta zmiana wymaga rozszerzenia diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.