Niejednoznaczny obraz nerek w USG jamy brzusznej

Witam serdecznie , robiłam kontrolne badanie usg jamy brzusznej , wyszedl niejednoznaczy obraz nerek co to moze znaczyc ? Zrobilam ogolne badanie moczu, morfologie, kreatynine i wyniki wyszly dobrze, czy to znaczy ze cos moze sie dziac ?

witam,
być może były złe warunki przygotowania do badania i niemożliwa była ocena przez lekarza wykonującego badanie.
Jeżeli badania inne są prawidłowe, myślę że nie ma potrzeby wykonywania badania drugi raz