Ból policzka i opuchlizna przy zębie

Witam ponownie dzis bylam z corka u zwyklego lekarza z opuchlizna niestety do stomatologa nie zdazylam pani doktor ztwierdzila zapalenie zeba dostala anttbiotyk i plokac szafwia buzie ale niestety jest gorzej boli ja strasznie policzek prawy ciezko jej buzie otworzyc czy stomatolog u 6 letniego dziecka cos poradzi z ta opuchlizna przy zebie ma w zabkach mlecznych dziorki czy dentysta moze wyrwac ten zab 4 dziurawa na dole jak jest opuchniete

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że zastosowane leczenie antybiotykowe nie było trafione i stąd sytuacja się pogorszyła. Oczywiście można wyrwać ząb nawet gdy jest silny stan zapalny, ale jeżeli to możliwe to lepiej poczekać do jego wygaśnięcia, ponieważ wiąże się to z większymi komplikacjami. Zdecydowanie należy udać się do dentysty.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski