Niewidoczne tętno na USG a starania o drugą ciążę

Witam Miesiączkę miałam 23/24.06 od roku staram sie o druga ciąże i mam 38 lat. Cykle ma długie wynoszą średnio 34dni.Lekarz kazał mi robić testy owulacyjne ostatni kiedy robiłam 9-10 lipca wyszły pozytywnie wtedy to były stosunki seksualne. 4.08 była u lekarza i wyszło ok 4 tydz.Teraz po badaniu 24.08 lekarz stwierdził to jednak ok 6 tydz i musiało dojść do zapłodnienia dojść tydz pózniej. Nie widział tętna podczas badania.POraz drugi byłam na Usg 30.08 i tez nie widzi tętna czy to jest norma

Tętno płodu w badaniu USG powinno być zauważone około 7-8 tygodnia ciąży. Jeśli po tym okresie nie zostaje zauważone prawdopodobnie płód nie rozwija się.