Niewielka hypokineza podstawowych segmentów ściany dolnej

W sierpniu miałem Echo serca,wynik: LK 48 mm,PK 26mm,lewy przedsio. 40 mm,przegroda międzyprzedsi. 11mm,ściana tylna 10mm,aorta wstęp. 37mm,łuk aorty 30mm.Prawidłowa wielkość jam serca,graniczna wielkość lewego przedsionka.Prawidłowa graniczna grubość LK.Zachowana globalna czynność skurczowa LK,EF 45-50%,wg met.Simpsona,EF 49%,niewielka hypokineza podstawowych segmentów ściany dolnej..ŻGD prawidłowo szeroka,zapadająca się we wdechu. Miałem zawał oraz 3 stenty,proszę o ocenę tego badania.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest poznanie większej ilości danych z historii medycznej pacjenta aby móc się wypowiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa .