Niewielka lewostronna skolioza lędźwiowa 17 stopni z rotacją trzonów
Wynik RTG "Niewielka lewostronna skolioza lędźwiowa 17 stopni z rotacją trzonów. Poza tym kręgosłup lędźwiowy w badaniu rtg w normie" , czy taka wada to duża wada i czy mogę z takim skrzywieniem spokojnie ćwiczyć na siłowni w założeniu że wykonuje ćwiczenia poprawnie, najbardziej interesuje mnie martwy ciąg i przysiady.

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na zmiany w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Poza skoliozą występuje rotacja trzonów kręgów. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który po zbadaniu oceni możliwość kontynuacji treningów.