Niewielka prawostronna rotacja kręgów
RTG kręgosłupa,diagnoza: Niewielka prawostronna rotacja kręgów. Obniżenie wys. przestrzeni międzytrzonowej L5/S1 z obecnością kręgozmyku (6mm) na tym poziomie. Niewielkie zaostrzenia na przednich zarysach trzonów L3 i L4. Struktura kostna nie wykazuje zmian. Delikatne zagęszczenia w dolnej części stawów krzyżowo-biodrowych. Jestem 44 l. mężczyzną, aktywnym fizycznie (rower,squash).Po przerwie 3 tyg chcę wrócić do aktywności (squash) Czy to możliwe? W zasadzie nie odczuwam bólu .

MĘŻCZYZNA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuję udać się do lekarza ortopedy, po bezpośrednim badaniu oraz łącznej interpretacji powyższego wyniku będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.