Niewielka rotacja w osi długiej
RTG KREGOSŁUPA niewielka rotacja w osi długiej.Wsokośc trzonów kregów zchowana.Zwężenie przestrzeni miedzytrzonowych L1/L2/L5/S1. Przesuniecie trzonu S1ku przodowi względem trzonu L5na ok.3m..drobne zaostrzenie na przednich krawędziach trzonów L2,L4,L5 oraz na bocznych krawędziach trzonów L3,L4.pRZEBUDOWA STRUKTÓRY KOSTNEJ W STAWACH MIEDZYKRĘGOWYCH .PROSZĘ O POMOC CO OZNACZA TEN OPIS. Marta

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie licznych zmian w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Wskazana jest wizyta u lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.