Niewielkie plamienie po zastosowaniu hormonu Androkur

Miałam niewielkie plamienie po zastosowaniu hormonu Androkur. Lek ten brałam przez 2,5 mies.Lek ten przepisał mi lek.dermatolog. 07.08. miałam wykonaną histeroskopię i wyłyżeczkowanie kanału szyjki i jamy macicy.Przez 4 dni po zabiegu nie krwawiłam, a 12.08. zaczęłam mocno krwawić. 14.08. udałam się do lekarza ,miałam wykonane USG. Lekarz powiedział żebym się nie martwiła i jak będę miała wynik histopatologiczny, mam się zgłosić na kontrolę. Jest już 23.08. a ja nadaj krwawię. 24.08.idę do lek.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania zestawionego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie przyczyny krwawień. Mogą one wynikać najpewniej z zaburzeń hormonalnych.