Niewielkie suche plamy na twarzy

Witam :) Mam problem.. chodzi o to, że na mojej twarzy występuję niewielkie suche plamy. Nie wiem co jest ich przyczyną. Używałam różnych kremów nawilżających, maść z witaminą A też nie pomogła. Plamy zawsze pojawiają się w okresie zimy. Jak sobie z tym poradzić ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany powinny być ocenione przez specjalistę dermatologa. Lekarz na podstawie badania oraz wyników badań dodatkowych dobierze odpowiednie leczenie. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.