Duże, biało-czerwone plamy na skórze penisa

Witam. Na penisie (główka oraz skóra która jest widoczna po rozwinięciu) pojawiły mi się duże plamy biało czerwone, chciałbym zgłosić się do lekarza na prywatną wizytę, ponieważ jestem studentem i we Wrocławiu nie mam jeszcze lekarza rodzinnego. Chciałbym wiedzieć czy najpierw pójść do dermatologa, czy urologa.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Bezpieczne opalanie

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Opisane dolegliwości mogą być spowodowane m.in. infekcją, podrażnieniem, czy reakcją alergiczną. Odpowiednim specjalistą będzie specjalista dermatolog. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Witam,
dermatolog będzie odpowiedni.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty