Trudności z wyleczeniem ostudy po ciąży

Witam , od 5 lat borykam się z ostudą , tak bynajmniej nazwała to kosmetyczka gdy po porodzie udalam sie po radę.Wiem że muszę unikać słońca i staram się jak mogę, używam kremów z filtrem. Nie mogę patrzeć już na te plamy :( czolo, policzki, nad ustami. Stosowałam kremy rozjaśniające, ale bez zmian, jak mozna sie tego pozbyć prosze o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty dermatologa. Lekarz po ustaleniu rodzaju zmian wdroży odpowiednie leczenie. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.