Zmiany skórne, zadrapania i plamy na twarzy

Witam. Mam problem z ktorym sobie nie moge poradzić dotyczy on mojej Twarzy bardzo zle się czuje ze sobą. Mam na twarzy zadrapania,plamy chciałabym żeby Pan mi pomógł usunąć to paskuctwo. Ponieważ sama na siebie patrzec nie moge. To mnie dominuje i zawstydza. Proszę wyrazić swoją opinie czy jest Pan w stanie mi pomóc i jaki mniej więcej może być koszt takiego zabiegu lub jakieś Mascie. PILNE!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie krótkiego opisu nie jest możliwe ustalenie rodzaju zmian oraz zaplanowanie leczenia. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.