Zmiany trądzikowe po porodzie

Jakie sa przyczyny problemow skornych? Zawsze mialam piekna cere, dopiero po porodzie pojawily sie zmiany tradzikowe na policzkach i zuchwie. Hormony i cukier mam w normie, jedynie progesteron troszke zanizony.Ostatnio zaczelam lepiej sie odzywiac, pije codziennie szklanke wody z cytryna na czczo plus min 1.5 l wody niegazowanej, jem duzo owocow i warzyw, pieczywo tylko pelnoziarniste, mleko krowie zamienilam na sojowe.Unikam slodyczy i fast foodow. Uzywam tylko kosmetykow do cery tradzikowej.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany wymagają oceny dermatologa oraz wykonania badań dodatkowych. Proszę zatem udać się do specjalisty, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.