Niewielkie zaostrzenia przednich krawędzi trzonów kręgów L1 i L5 a bóle pleców po lewej stronie
Bardzo prosze o interpretacje wyniku RTG kregoslupa L-S:niewielkie zaostrzenie przednich krawedzi trzonow kregow L1 i L5.Co to oznacza i czy to moze byc przyczyna utrzymujacych sie bolow plecow po lewej stronie?

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Opis wczesnych zmian zwyrodnieniwych. Nie powinny powodować one silnych dolegliwości bólowych.