Niewielkie zaostrzenie tylnobocznych krawędzi trzonów kręgow na poziomach c4/5/6/7

Witam mam prosbe o wyjasnienie tego terminu z opisu rezonansu i pyt jakie jest leczenie ?"Zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej.Na poziomie c3/c4 wyciagniecia tylnobocznych od strony lewej krawedzi trzonow , glownie trzonu c3 ze zewzeniem lewego zachylka bocznego oraz przyleganiem do korzenia nerwowego w jego zakresie.Niewielkie zaostrzenie tylnobocznych krawedzi trzonow kregow na poziomach c4/5/6/7 obustronie bez ucisku struktur nerwowych.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne bezpośrednie badanie lekarskie oraz łączna interpretacja powyższego badania. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.