Niewielkie zwłóknienia w szczytach i grzbietowej części płuca
Witam bardzo prosze o inerpretacje TK kl. piersiowej Niewielkie zwłóknienia w szczytach i grzbietowej części płuca lewego.Drobny guzek podopłucnowy 5mm nad prawa kopułą przepony.Płuca bez zmian naciekowych. Jamy opłucnowe wolne.Węzły chłonne śrudpiersia i wnęk niepowiększone.

MĘŻCZYZNA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Nie ma tutaj nic niepokojącego, ewentualnie ten guzek podopłucnowy. Proszę udać się z wynikiem do lekarza.