Niewielkie zwłóknienia w szczytach i grzbietowej części płuca

Witam bardzo prosze o inerpretacje TK kl. piersiowej Niewielkie zwłóknienia w szczytach i grzbietowej części płuca lewego.Drobny guzek podopłucnowy 5mm nad prawa kopułą przepony.Płuca bez zmian naciekowych. Jamy opłucnowe wolne.Węzły chłonne śrudpiersia i wnęk niepowiększone.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie ma tutaj nic niepokojącego, ewentualnie ten guzek podopłucnowy. Proszę udać się z wynikiem do lekarza.