Niewydolna żyła odpiszczelowa u 42-latki
WITAM,KILKA LAT TEMU DOWIEDZIAŁAM SIĘ ŻE MAM NIEWYDOLNĄ ŻYŁĘ ODPISZCZELOWA I ZASTOSOWANO U MNIE KOMPRESOTERAPIĘ.ROK TEMU DOSTAŁAM ZAKRZEPOWE ZAPALENIE TEJ ŻYŁY NA ODCINKU UDOWYM I CHIRURG POSTANOWIL O ZABIEGU LASEROWYM TEJ ZYLY,NIESTETY PODCZAS BADANIA USG NA WLASNA REKE OKAZALO SIE ZE ZYLA JEST W NODZE I NADAL NIEWYDOLNA A NAWET NA ODCINKACH RAZ WEZSZA RAZ SZERSZA I TERAZ NIEWIEM CZY MAM JA USUNĄĆ CZY ŻYC TAK JAK JEST,STRACILAM ZAUFANIE DO TEGO CHIRURGA I DLATEGO ZWRACAM SIE DO PANSTWA.

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Fakty o zdrowiu - Czym są żylaki?
Witam,
decyzję o sposobie leczenia powinien podjąć chirurg naczyniowy po dokładnym przejrzeniu Pani dokumentacji i wszystkich wyników badań USG.
Jeżeli straciła Pani zaufanie do tego lekarza, zalecałabym wizytę u innego - chirurga naczyniowego.
Pozdrawiam!