Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Niewymiarowość oddechowa i utrata wagi

niby niewymiarowosc oddechowa jest zdrowym objawem prawidlowego rytmu serca tylko ze ja mam nie wymiarowy rytm serca tak mi wyszlo w holterze w ekg wyszlo mi ze jest nie prawidlowe i wyszly nieprawidlowosci w dodatku mialam robilam badania na tarczyce i wszystko wyszlo ok i nie wiem co teraz co mozna jeszcze zrobic?? jakie moga byc inne przyczyny, dsodatkowo schudlam duzo wazylam 56 ostatnio46 a teraz 43kg prosze o pomoc
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Stosowanie dronedaronu w praktyce - 10 gorących pytań

Migotanie przedsionków to duży problem społeczny. Wiele osób cierpi na tę przypadłość. Leczenie migotania może polegać na podaniu dronedaronu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat tej terapii.

Dr n. med. MaĹgorzata Ĺťach-Muzolf
Dr n. med. MaĹgorzata Ĺťach-Muzolf Kardiolog

Zapewne chodzi o niemiarowość oddechową. Nie jest to schorzenie a naturalny odruch zwalniania i przyspieszania czynności serca w zależności od wdechu czy wydechu.
Utrata masy ciała, jeśli nie była stosowana żadna dieta ani nie ma do tego innych przesłanek, wymaga diagnostyki, proszę się z tym problemem zwrócić do lekarza POZ, powinien pomóc (podstawowe badania laboratoryjne, diagnostyka przewodu pokarmowego, konsultacja ginekologiczna, RTG kl. piersiowej, USG j. brzusznej USG tarczycy nie tylko TSH).
Pozdrawiam
M. Muzolf

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości oceny wyniku Holter EKG, który Pani wykonała. Proszę zatem udać się do lekarza, który zlecił badanie. Ponadto lekarz zestawi wynik badania z Pani stanem klinicznym, co umożliwi wdrożenie właściwego postępowania.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy