Niewyraźne widzenie a wysoki poziom TSH

witam jakis czas temu miałam problemy oczne w jednym oku wszytsko mi sie zamazywało lekarze podejrzewali dziwne choroby ale nie potwierdziły sie tylko mam wysokie tsh 5. czy tarczyca moze powodowac takie problemy?? dodam ze ponad 2 tygodnie spozniała mi sie miesiaczka miałam mlekotok i bardzo bolało mnie jedno oko czy tak moze byc podczas zaburzenia tarczycy??

Witam.
Oczywiście przy zaburzeniach hormonalnych np. przy wysokim TSH może dochodzić do zaburzeń widzenia jak również do dolegliwości bólowych gałek ocznych. Proponuję być w kontakcie z lekarzem endokrynologiem oraz z okulistą.
Pozdrawiam