Stan po PZNW i gorsze widzenie na jedno oko

witam niedawno przeszła pznw wszytsko wróciło do normy m=MRI nic nie wykazał neurolog tez nie widzi SM. ale mi to nie daje spokoju :( gdy moj organizm sie zgrzeje gorzej widze na oko czy to moze o czyms swiadczyc ?? miałam robiona morfologie płytki krwi mam podwyzszone i tarczyca tez wynik nie za dobry. neurolog wspomniał o APS a reumatolg przy 1 wizycie powiedziała ze nie poroniłam nie miałam zakrzepicy to nic mi nie jest co robic ??? martwic sie szukac dalej choroby??

Nie martwić się. Zyć dalej.Tarczyca jest ważna,reguluje wiele rzeczy,tego trzeba dopilnować, czyli endokrynolog lub rodzinny dobry, badania: TSH, fT3,fT4, i ewentualnie przeciwciała p. komórkom tarczycy/wole Hashomoto/. Pozdrawiam. aha. 1x w roku na pole widzenia do okulisty.