Pogorszenie widzenia na jedno oko

Witam mam 26 lat od jakiegos czasu gorzej widze na jedno oko co nasiala sie przy wysilku. Mialam juz wszystkie badania okulistyczne i wedlug maszyn jest wszystko ok ze wzrokiem. Neurolog popukal mnie mloteczkiem i tez powiedzial ze wszystko wporzadku. W szpitalu kazali przyjsc jak sie pogorszy. Tomograf glowy mialam w 2010 ze wzgledu na migrenei nic nie wykazal odrazu mowie ze nie mam migreny z aura, mam co jakis czas ale tabletki frimig pomagaja. Czym moze bys spowodowane to pogorszenie wzroku?

Jak często miewa Pani MIGRENY i Jak często przyjmuje Pani TRIPTANY, Pisze Pani: "Tomograf glowy mialam w 2010 ze wzgledu na migrene i nic nie wykazał ; od razu mowie ze nie mam migreny z aura, mam co jakis czas ale tabletki frimig pomagaja". Przyjmowane zbyt często , mogą prowadzić do obkurczania tętnic i,,, Czy nie ma skoków wartości ciśnienia? nadciśnienia w rodzinie ?
Można rozważyć leki poprawiajace krązenie
Pozdrawiam i zapraszam na konsultację